Daugailių paštas1836 m. nutiesus traktą Sankt-Peterburgas - Varšuva, buvo užbaigti ir Daugailių pašto stoties mūriniai rūmai su arklidėmis bei užvažiuojamuoju kiemu. Stotį sudarė du pagrindiniai korpusai. Namas buvo padalintas į dvi atskiras patalpas, kuriose gyveno pašto tarnautojai, kareiviai, buvo įrengti laukiamieji kambariai keleiviams. Įprasminant senąjį pašto kelią, Daugailių miestelio herbe buvo pavaizduotas pašto raitelis. Ne vieną dešimtmetį Daugailių pašte dirbo V. Kanapeckas, S. Slepakovienė, ilgą laiką - S. Ribokienė, laiškininkais - Z. Maldauskienė, S. Namajuškienė, M. T. Knyvienė ir kt.

Senoji pašto stotis, vietinių vadinama „kašarka" dabar yra privatus gyvenamas namas Daugailiuose, Plento g.
Iki 2017 m. gegužės 1 d. Daugalių paštas buvo įskūręs Vilties g.3/Vyturių g. 1, Daugailiuose (nuotraukoje).

Mobiliojo laiškininko paslaugų teikimo vietos adresas: Didžioji g. 48, Daugailiai (Daugailių seniūnijos administraciniame pastate). Darbo laikas 9:15 – 9:30 (antradieniais - šeštadieniais).

Mobilusis laiškininkas - naujas ir šiuolaikiškas pašto paslaugų teikimo modelis kaimiškose vietovėse.
Galite pasirinkti patogiausią būdą, kaip naudotis pašto paslaugomis: kaip ir iki šiol, laiškininkas užsukdamas į Jūsų namus pristatyti laišką, prenumeruojamą spaudos leidinį, pensiją ar socialinę išmoką, suteiks ir kitas reikalingas paslaugas: pristatys ir priims išsiųsti paprastąsias ar registruotąsias pašto siuntas, priims prenumeratos užsakymus, pristatys pinigų perlaidas, surinks mokesčius, parduos siuntų pakuočių ir kitų prekių.

  1. Telefonu +370 700 55 400 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. išsikvietus laiškininką į namus dėl pašto paslaugų (laiško, siuntinio išsiuntimo arba pakartotinio siuntos pristatymo). Laiškininko atvykimas į namus – nemokamas.
  2. Taip pat pašto ir finansinės paslaugos bus teikiamos mobiliųjų laiškininkų paslaugų teikimo vietose. Turite klausimų? Skambinkite +370 700 55 400 arba daugiau informacijos rasite čia.
Joomla templates by a4joomla