2022 m. vasario 1 d. Utenos rajono savivaldybės administracijoje buvo surengtos Lietuvos olimpinės rinktinės narės, daugailiškės, 16-metės Ievos Dainytės palydėtuvės į žiemos olimpiadą, Kinijos sostinėje Pekine.
Ieva Dainytė – daugailiškė. Svetlana Dervinienė ir Stasys Dervinis- pirmieji ir dabartiniai treneriai išugdė jaunąją olimpietę. Šių trenerių dėka ir kita daugailiškė Ingrida Ardišauskaitė dalyvavo Sočio olimpinėse žaidynėse.
Ievą Dainytę į žiemos olimpiadą palydėjo Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas, administracijos direktorius Vidas Žvinys, direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė, Daugailių seniūnė Giedrė Eimutienė, Daugailių mokyklos bičiulių draugijos  narė Ligita Vaišnoraitė,  Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė Danutė Aželytė, Utenos daugiafunkcio sporto centro direktorius Alvydas Surgautas, treneriai Svetlana ir Stasys Derviniai ir artimiausias Ievos žmogus – mama.

Miela Ieva, Linkime ištvermės, sėkmingų finišų žaidynėse, puikių ispūdžių tolimoje šalyje ir lauksime sugrįžtančios. Mes domėsimės, kaip Tau sekasi ir mintyse palaikysime Tave.  

 

Joomla templates by a4joomla