spisGerbiami gyventojai, primename, kad greičiau, patogiau ir paprasčiau prašymus dėl išmokų galite pateikti naudodamiesi internetu.

Siekiant palengvinti piniginės socialinės paramos (būsto šildymo, geriamojo ir karšto vandens išlaidų kompensacijų, socialinės pašalpos) gavimą, prisijungę prie Socialinės paramos šeimai informacinės sistemos (SPIS) svetainės www.spis.lt. rasite:

  1. supaprastintą Prašymo-paraiškos piniginei socialinei paramai gauti formą. Prašymo-paraiškos formą minėtai paramai gauti galite užpildyti SPIS sistemoje (kartu pridėti ir reikiamų dokumentų kopijas) ir užpildyti bei pateikti Utenos rajono savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriui. Prašymą-paraišką gauti piniginę socialinę paramą pateikusio asmens pridedami dokumentai (skaitmeninės kopijos) laikytinos patvirtintomis;
  2. įdiegtą mokomąjį video filmą (video instrukcijos) su įgarsinimu ir titrais, kaip prisijungti prie sistemos SPIS ir užpildyti bei pateikti Prašymus-paraiškas piniginei socialinei paramai, išmokoms gauti (www.spis.lt/Titulinis/VideoInstrukcijos);
  3. sukurtas būsto šildymo išlaidų kompensacijos ir socialinės pašalpos skaičiuokles, kuriomis naudojantis asmuo gali sužinoti, ar ši parama jam priklauso bei preliminarų jos dydį (www.spis.lt/Skaiciuokles).

Naudojimasis sistema yra paprastas, sistema veikia visą parą, todėl nereikia sekti Utenos rajono savivaldybės darbo laiko, taikant prie jo savo dienotvarkę.

Socialinės paramos šeimai informacinės sistemos (SPIS) svetainėje www.spis.lt. taip pat galima kreiptis dėl:

* vienkartinės išmokos vaikui;
* išmokos vaikui;
* vienkartinės išmokos nėščiai moteriai;
* globos (rūpybos) išmokos;
* globos (rūpybos) išmokos tikslinio priedo;
*socialinės paramos mokiniams (nemokamas maitinimas ir mokinio reikmenys);
* paramos mirties atveju;
*slaugos, priežiūros kompensacijos;
* kitų išmokų.

Pateikus prašymą, duomenys apie jo būseną, priskirtą atsakingą darbuotoją bei priimtą sprendimą sistemoje matomi prašymą pateikusiam žmogui.  Jūsų nusiųstą prašymą nagrinės Savivaldybės darbuotojai ir praneš Jums apie skyrimo/neskyrimo sprendimą SPIS sistemoje arba kitu Jūsų prašyme nurodytu būdu.
Siūlome kuo aktyviau naudotis teikiamomis elektroninėmis paslaugomis socialinės paramos srityje. Paslauga pasiekiama visiems, kurie naudojasi internetu tiek namuose, tiek viešosiose bibliotekose ar interneto prieigos centruose.

 Daugiau informacijos galima gauti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 8 (389) 61628, 8 (389) 63996.

Joomla templates by a4joomla