lepei tiltas 1

Utenos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad nuo 2018 m. kovo 23 d. buvo apribotas eismas tiltais Vilučių k. (Užpalių sen.) per Nasvės upę ir Šlepečių k. (Daugailių sen.) per Šavašos upę. Ribojamas eismas tiltais transporto priemonių, taip pat transporto priemonių junginių, kurių masė su kroviniu ar be jo yra didesnė nei 5,0 tonos.

2017 m. buvo atliktos dalies melioracijos statinių (tiltų) ekspertizės. Jas atliko UAB „Valstybinė projektų ir sąmatų ekspertizė". Ekspertizių metu buvo nustatyta 2 tiltai, kurie pripažinti avarinės būklės – Vilučių k. per Nasvės upę ir Šlepečių k. per Savašos upę. Ekspertizes atlikusi įmonė rekomendavo šiuos tiltus suremontuoti, o iki remonto pabaigos apriboti tiltu važiuoti leidžiamų transporto priemonių svorį iki 5,0 tonų. Utenos rajono eismo saugumo komisija 2017 m. gruodžio 6 d. pritarė eismo ribojimui šiais tiltais transporto priemonių, taip pat transporto priemonių junginių, kurių masė su kroviniu ar be jo yra didesnė nei 5,0 tonos.

Informuojame, kad šiuo metu vyksta šių minėtų tiltų kapitalinio remonto projektinės dokumentacijos rengimas ir 2018 metais tikimasi suremontuoti vieną iš jų – tiltą Vilučių k. per Nasvės upę. Tilto per Savašos upę. Šlepečių k. kapitalinis remontas numatytas 2019 metais

http://www.utena.lt/index.php/naujienos-all/4495-ribojamas-eismas

 

Joomla templates by a4joomla