• LIEPOS MĖN.

85 m.

IRENA STEFANIJA LUMPICKIENĖ (liepos 20 d.)  Pikčiūnų k.

75 m.

MONTVYDAS BALČIŪNAS (liepos 29 d.)  Daugailių mstl.

70 m.

REGINA ARAMINIENĖ (liepos 10 d.)  Ruklių k.

65 m.

STASYS ŠAPOKA (liepos 1 d.)  Ruklių k.

VYTAUTAS KUČINSKAS (liepos 5 d.)  Taukelių k.

LIONIUS LAGŪNAS (liepos 11 d.)  Radeikių k.

ALDONA NELIUPŠIENĖ (liepos 15 d.)  Radeikių k.

DANUTĖ LABEIKIENĖ (liepos 28 d.) Antandrajos k.

60 m.

DALYTĖ RAMOŠKIENĖ (liepos 12 d.)  Daugailių mstl.

55 m.

DANUTĖ BALTADUONIENĖ (liepos 3 d.)  Šiožinių k.

ANTANAS GASIULIS (liepos 8 d.)  Radeikių k.

50 m.

VYGANDAS ŠINKŪNAS (liepos 7d.)  Šlepečių k.

ROLANDAS KARVELIS (liepos 26 d.)  Daugailių mstl.

ARŪNAS SAVICKAS (liepos 13 d.) Radeikių k.

 

BIRŽELIO MĖN.

80 m.

ALDONA ONA NORKŪNIENĖ (birželio 6 d.)  Mikolojūnų k.

JANINA ADELĖ VEDRICKIENĖ (birželio 15 d.) Noliškio k.

65 m.

VILIUS BŪGA (birželio 6 d.)  Duobių k.

JONAS DRINGELIS (birželio 20 d.)  Nuodėgulių k.

60 m.

DMITRIJUS SINICINAS (birželio 6 d.)  Radeikių k.

PULGERIJA MITALIENĖ (birželio 12 d.)  Pikčiūnų k.

50 m.

AUŠRA BALANOŠKIENĖ (birželio 12 d.)  Radeikių k.

 

GEGUŽĖS MĖN.

90 m.

ALBERTAS IVONIS (gegužės 23 d.)  Daugailių mstl.

ANGELĖ DRUNGIENĖ (gegužės 27 d.) Paberžės k..

80 m.

MARIJONA KAZLAUSKAITĖ (gegužės 10 d.)  Ruklių k.

ONA LAIMUTĖ VENSLOVIENĖ (gegužės 29 d.)  Kubilių k.

GENOVAITĖ MEDINIENĖ (gegužės 30 d.)  Šlepečių k.

60 m.

RIMANTA PETRAUSKIENĖ (gegužės 1 d.)  Daugailių mstl.

KAZYS PAPIRTIS (gegužės 29 d.)   Radeikių k.

PETRAS LELEIVA (gegužės 30 d.)  Paberžės k.

55 m.

STASYS GRIGALIŪNAS (gegužės 28 d.)  Bajoriškių k.

50 m.

ALGIS KONDRATAVIČIUS (gegužės 12 d.)  Juknėnų k.

SIGITAS MUSTEIKIS (gegužės 15 d.)  Polekniškio k.

VIDA RASTENIENĖ (gegužės 16 d.)  Radeikių k.

 

BALANDŽIO MĖN.

85 m.

ELENA KAVOLĖLIENĖ   (balandžio 12 d.)  Antandrajos k.

75 m.

GENOVAITĖ GIEDRIENĖ   (balandžio 19 d.)  Pikčiūnų k.

70 m.

INA GAIŽIENĖ (balandžio 16 d.)  Bajoriškių k.

65 m.

ELENA VARNIENĖ (balandžio 29 d.)  Radeikių k.

55 m.

ALGIRDAS BIRIULINAS (balandžio 1 d.) Šlepečių k.

DANGIRA NARBUTIENĖ (balandžio 22 d.)   Pakryžės k.

50 m.

GINTAUTAS NAZAROVAS (balandžio 9 d.)  Mikolojūnų k.

 

KOVO MĖN.

80 m.

LEONORA BRONISLAVA LUMBIENĖ (kovo 7 d.) Žadavainių k.

75 m.

BIRUTA SINICINA (kovo 9 d.) Radeikių k.

VALERIJA MANIUŠIENĖ (kovo 12 d.) Juknėnų k.

JULIJA VAIKUTIENĖ (kovo 17 d.) Juknėnų k.

70 m.

VILIA KATINIENĖ (kovo 3 d.) Antandrajos k.

60 m.

BIRUTĖ MIKUTAVIČIENĖ (kovo 8 d.) Juknėnų k.

GENĖ KUŠLEIKIENĖ (kovo 31 d.) Antandrajos k.

55 m.

LIUDMILA BALČIŪNIENĖ (kovo 29 d.) Daugailių mstl.

VIDA DAMBRAUSKIENĖ (kovo 29 d.) Daugailių mstl.

 

VASARIO MĖN. 

85 m.

ELVYRA KAŠALYNIENĖ   (vasario 5 d.)  Bajoriškių k

STANISLAVA ELEONORA PAKALNIENĖ   (vasario 22 d.)  Radeikių k.

80 m.

GENOVAITĖ VERONIKA PEČIŪRIENĖ   (vasario 1 d.)  Ruklių k.

75 m.

ALBINA VALĖ MEDINIENĖ (vasario 13 d.)  Paberžės k.

JANINA ZABARAUSKIENĖ (vasario 27 d.)  Daugailių mstl.

70 m.

STASĖ DIKMANIENĖ (vasario 20 d.)  Paberžės k.

60 m.

DANGUOLĖ ALEKNIENĖ (vasario 5 d.)  Šikšnių k.

55 m.

VILIUS ŠAKALYS (vasario 13 d.)  Radeikių k.

BRONIUS RASTENIS (vasario 13 d.)  Radeikių k.

NERONAS ŠINKŪNAS (vasario 12 d.)  Šlepečių k.

50 m.

JONAS LUKŠTAS (vasario 15 d.)  Ruklių k.

 

 

2017 M. SAUSIO MĖN. 

95 m.

ANTANAS MITALAS   (sausio 7 d.)  Bajoriškių k

90 m.

ALBERTAS MIKALAUSKAS   (sausio 16 d.)  Kubilių k.

85 m.

ANELĖ ČEREŠKIENĖ (sausio 2 d.)  Daugailių mstl.

ALDONA TERESĖ NARKŪNIENĖ (sausio 3 d.)   Garnių k.

ALBINA GRIGALIŪNIENĖ (sausio 16 d.)  Maneičių k.

75 m.

STASYS DARGUŽIS (sausio 2 d.)  Juknėnų k.

ALBINAS BUKELSKIS (sausio 11 d.)  Drąsėnų k.

EMILIJA ŠLEPETIENĖ   (sausio 16 d.)  Radeikių k.

70 m.

GRAŽINA BUDREVIČIENĖ (sausio 2 d.)  Narvydžių k.

65 m.

ALMUTĖ GRUODIENĖ (sausio 13 d.)  Radeikių k.

60 m.

LAIMUTĖ ŠEDUIKIENĖ (sausio 24 d.)  Paberžės k.

55 m.

ŽILVINAS ŽIČKUS (sausio 23 d.)  Ruklių k.                 

 

 

2016 M. GRUODŽIO MĖN.

 

80 m.

GENOVAITĖ DRAZDAUSIENĖ   (gruodžio 19 d.)  Daugailių mstl.

STANISLAVA STANKEVIČIENĖ   (gruodžio 28 d.)  Daugailių mstl.

70 m.

PALMIRA GILIENĖ (gruodžio 2 d.)  Radeikių k.

RŪTA TARULIENĖ (gruodžio 17 d.)  Daugailių mstl.

60 m.

IRENA PAPIRTIENĖ (gruodžio 26 d.)  Radeikių k.

55 m.

ALVIDAS NAVIKAS (gruodžio 13 d.)  Maneičių k.

50 m.

AUDRONĖ PILIPAVIČIENĖ (gruodžio 18 d.)  Juknėnų k.

 

 

LAPKRIČIO MĖN.

 

90 m.

ALFONAS SKUJA (lapkričio 19 d.)   Salų vns.

85 m.

VANDA KAKANIENĖ  (lapkričio 13 d.)   Radeikių k.

80 m.

DANUTĖ BRONISLAVA BLAŽIENĖ  (lapkričio 10 d.)  Radeikių k.

75 m.

ALMA PETRAVIČIENĖ  (lapkričio 28 d.)  Daugailių mstl.

60 m.

KĘSTUTIS PIPINĖ  (lapkričio 2 d.)  Ruklių k.

NIJOLĖ BILIŪNIENĖ  (lapkričio 6 d.) Noliškio k.

DANUTĖ DUDONIENĖ (lapkričio 19 d.) Juknėnų k.

55 m.

LIUDMILA GUDAITIENĖ   (lapkričio 13 d.)  Juknėnų k.

RIMANTAS GVOZDAS  (lapkričio 21 d.) Daugailių mstl.

50 m.

KATIA BOTOVA    (lapkričio 7 d.) Degsnelės k.

GEDIMINAS MUSTEIKIS    (lapkričio 25 d.) Daugailių mstl.

 

 

SPALIO MĖN.

 

75 m.

BIRUTĖ BUDRIENĖ (spalio 7 d.)   Šlepečių k.

ONA TARULIENĖ (spalio 24 d.)   Radeikių k.

70 m.

ANTANAS STRIPEIKIS (spalio 10 d.)  Zastrono k.

VALENTAS KURMIS (spalio 15 d.) Kubilių k.

65 m.

DANGUOLĖ KAZLAUSKIENĖ (spalio 22 d.)  Daugailių mstl.

55 m.

VYGANTAS MERKYS (spalio 5d.)   Nuodėgulių k.

ALMIRAS BRAŽĖNAS (spalio 12d.)  Daugailių mstl.

STASYS DERVINIS (spalio 31 d.)  Daugailių mstl.

50 m.

GINTAUTAS MEDINIS (spalio 10 d.)  Daugailių mstl.

 

 

RUGSĖJO MĖN.

 

85 m.

ADELĖ ŠEDURSKIENĖ ( rugsėjo 6 d.)  Ruklių k.

JANINA MORKŪNIENĖ ( rugsėjo 26 d.)  Radeikių k.

80 m.

PETRAS NORKŪNAS ( rugsėjo 4 d.)  Mikolojūnų k.

75 m.

VANDA MANIUŠIENĖ ( rugsėjo 30 d.)  Šiožinių k.

70 m.

RIMANDA ELENA GAIGALIENĖ ( rugsėjo 20 d.)  Ruklių k.

65 m.

VILIUS VARNAS ( rugsėjo 21 d.)  Radeikių k.

 

RUGPJŪČIO MĖN.

90 m.

EUGENIJA MOTIEJŪNIENĖ ( rugpjūčio 1 d.)  Pliupų k.

80 m.

PETRAS ALGIRDAS STANKEVIČIUS ( rugpjūčio 9 d.)  Daugailių mstl.

STANISLAVA KIŠŪNIENĖ ( rugpjūčio 20 d.)  Radeikių k.

75 m.

PRANAS PETRAVIČIUS ( rugpjūčio 12 d.)   Daugailių mstl.

65 m.

VIDMANTAS PETRUOKA ( rugpjūčio 1 d.)  Daugailių mstl.

STASYS PALIUNIS ( rugpjūčio 22 d.)   Daugailių mstl.

60 m.

DONATAS BALAIŠIS (rugpjūčio 12 d.)  Daugailių mstl.

55 m.

JONAS ŠAKĖNAS   (rugpjūčio 1 d.)  Radeikių k.

LIONĖ KRAUJALIENĖ (rugpjūčio 5 d.)  Daugailių mstl.

VYGANTAS PETKEVIČIUS (rugpjūčio 11 d.)  Daugailių mstl.

TOMAS ŽIŪRAITIS (rugpjūčio 22 d.)  Daugailių mstl.

50 m.

ALGIRDAS VAPSVA (rugpjūčio 14 d.)   Radeikių k.

GINTAUTAS MUSTEIKIS (rugpjūčio 21 d.)  Bajoriškių k.

 

LIEPOS MĖN.

90 m.

ALFONSAS VEDRICKAS (liepos 20 d.)  Noliškio k.

80 m.

ONA SKREBIENĖ (liepos 27 d.)  Pakryžės k.

70 m.

ANTANAS GRIŽILAS (liepos  9 d.)  Daugailių mstl.

JELENA DORONDOVA (liepos 20 d.) Juknėnų k.

65 m.

POVILAS BILIŪNAS (liepos 8 d.)  Noliškio k.

ZOSĖ VĖŽIENĖ (liepos 9 d.)  Daugailių mstl.

NATALIJA IVANOVA (liepos 14 d.)  Daugailių mstl.

60 m.

ALDONA LABOKIENĖ (liepos 10 d.)  Drąsėnų k.

ALGIMANTAS PETRĖNAS (liepos 13 d.) Daržinių k.

55 m.

VACLOVAS STEPANAVIČIUS (liepos 2 d.)  Juknėnų k.

LORETA GEMA BALTADUONĖ (liepos 17 d.) Paberžės k.

VALENTINA ARDIŠAUSKIENĖ (liepos 21 d.)  Daugailių mstl.

JONAS JUODVALKIS (liepos 23 d.) Voliškio k.

ALOYZAS ALELIŪNAS (liepos 28 d.) Radeikių k.

50 m.

RAMUNĖ ČIEGIENĖ (liepos 4 d.) Paberžės k.

 

BIRŽELIO MĖN

95 m.

ELENA PETROKIENĖ (birželio 6 d.)  Daugailių mstl.

85 m.

BRONĖ MALAIŠKIENĖ (birželio 1 d.)   Daugailių mstl.

80 m.

ALDONA MERKIENĖ (birželio 17 d.)  Nuodėgulių k.

VINCENTAS ALGIMANTAS SEIBUTIS (birželio 26 d.)  Drąsėnų k.

75 m.

JONAS ZABARAUSKAS (birželio 11 d.)   Daugailių mstl.

70 m.

BRONIUS GRIGALIŪNAS (birželio 9 d.)  Bajoriškių k.

65 m.

ALVYDAS KAZLAS (birželio 27 d.)   Daugailių mstl.

60 m.

VASILIJUS JASAS (birželio 25 d.)  Antandrajos k.

55 m.

ALDONA PETRĖNIENĖ (birželio 3 d.)  Daržinių k.

VIRGINIJA AUGUSTINIENĖ (birželio 14 d.)  Radeikių k.

50 m.

ROLANDAS MECELICA (birželio 3 d.) Daugailių mstl.

LAIMUTIS GRUODIS (birželio 5 d.)  Maneičių k.

VILMA GASIULIENĖ (birželio 19 d.)  Radeikių k.

 

GEGUŽĖS MĖN.

80 m.

JUOZAS BOLESLOVAS GAIŽYS (gegužės 18 d.)  Bajoriškių k.

75 m.

VANDA SOFIJA MINUTKIENĖ (gegužės 10 d.)  Šiožinių k.

70 m.

JONAS ALGIRDAS JURGELĖNAS (gegužės 15 d.) Daugailių mstl.

PETRAS VASIULIS (gegužės 28 d.)  Daugailių mstl.

65 m.

MARIJA MELNIČIUKA (gegužės 17 d.)  Antandrajos k.

REGINA TRAINAUSKAITĖ (gegužės 31 d.)  Paberžės k.

50 m.

GRAŽINA ULEVIČIENĖ (gegužės 10 d.)  Radeikių k.

GENĖ ASTRAUSKAITĖ (gegužės 16 d.)  Šlepečių k.

VIRGILIJA MEDINIENĖ (gegužės 18 d.)  Daugailių mstl.

 

BALANDŽIO MĖN.

85 m.

IRINA PLOTNIKOVA (balandžio 22 d.)  Vajasiškio k.

VERONIKA LELEIKIENĖ (balandžio 25 d.)  Radeikių k.

ADELĖ MIŠKINIENĖ (balandžio 29 d.)  Daugailių mstl.

75 m.

STANISLVA SLAPŠINSKIENĖ (balandžio 9 d.)  Antandrajos k.

LEOKADIJA NASAVIČIŪTĖ (balandžio 10 d.)  Narutiškio k.

IRENA NAGELIENĖ (balandžio 12 d.)  Daugailių mstl.

VYTAUTAS STEPONAVIČIUS (balandžio 24 d.)  Šlepečių k.

70 m.

VILIUS JURELĖ (balandžio 4 d.)  Daugailių mstl.

STASĖ ROTAUTIENĖ (balandžio 20 d.)  Radeikių k.

BRONIUS AUDICKAS (balandžio 30 d.)  Daugailių mstl.

65 m.

JUOZAS GUIGA (balandžio 7 d.)  Radeikių k.

STANISLAVA RIBOKIENĖ (balandžio 15 d.)  Daugailių mstl.

60 m.

LEONAS GALVANAUSKAS (balandžio 23 d.)  Daugailių mstl.

55 m.

JONAS JACKŪNAS (balandžio 2 d.)  Kubilių k.

POVILAS STUMBRYS (balandžio 6 d.) Radeikių k.

50 m.

SVETLANA DERVINIENĖ (balandžio 9 d.)  Daugailių mstl.

VALDAS KATINAS (balandžio 11 d.)  Šlepečių k.

GIDAS PILIPAVIČIUS (balandžio 18 d.)  Juknėnų k.

DAIVA MUSTEIKIENĖ (balandžio 19 d.)  Bajoriškių k.

RIMANTAS VAIKUTIS (balandžio 20 d.)  Drąsėnų k.

FAMAIDA JACKŪNIENĖ (balandžio 29 d.)  Kubilių k.

 

KOVO MĖN.
80 m.
BRONISLAVA ČEBURNIENĖ (kovo 15 d.) Juknėnų k.
75 m.
RITA ŽIŪRAITIENĖ (kovo 20 d.) Daugailių mstl.
GENĖ LAURINAVIČIŪTĖ (kovo 25 d.) Juknėnų k.
65 m.
VILIUS MALIŠAUSKAS (kovo 3 d.) Bajoriškių k.
JANINA STEPONAVIČIENĖ (kovo 16 d.) Šlepečių k.


VASARIO MĖN.
95 m.
VERONIKA JACKŪNIENĖ (vasario 7 d.) Juknėnų k.
80 m.
JADVYGA GUMBRIENĖ (vasario 20 d.) Garnių k.
ANTANAS GRIGALIŪNAS (vasario 25 d.) Bajoriškių k.
75 m.
VANDA GENOVAITĖ BIRŽINIENĖ (vasario 24 d.) Daugailių mstl.
70 m.
VANDA SKVARČINSKIENĖ (vasario 1 d.) Radeikių k.
65 m.
VALDIMANTAS PIRAGIS ( vsario 6 d.) Radeikių k.
60 m.
RIČARDAS KRIŽINAUSKAS (vasario 21 d.) Antandrajos k.
KĘSTUTIS GIRČYS (vasario 24 d.) Antilgės k.
DANUTĖ GALVANAUSKIENĖ (vasario 26 d.) Daugailių mstl.
55 m.
RIMAS GUDAITIS (vasario 3 d.) Juknėnų k.
ARTŪRAS DIJOKAS (vasario 6 d.) Kubilių k.
KĘSTUTIS ŠAKĖNAS (vasario 6 d.) Daržinių k.
STASYS JURKUS (vasario 12 d.) Radeikių k.
50 m.
DAINA ŠAKĖNIENĖ (vasario 27 d.) Radeikių k.


SAUSIO MĖN.
80 m.
VALERIJA ADĖLĖ TUSKENIENĖ (sausio 1 d.) Radeikių k.
75 m.
SKIRMUTIS SIRVYDIS (sausio 5 d.) Radeikių k.
70 m.
DANIUS FABIJONAS ROTAUTAS (sausio 1 d.) Radeikių k.
GAILUTĖ ŽURAUSKIENĖ (sausio 2 d.) Ruklių k.
65 m.
ALBINAS STANKEVIČIUS (sausio 31 d.) Radeikių k.
60 m.
KAZYS MIKUTAVIČIUS (sausio 30 d.) Juknėnų k.
55 m.
BIRUTĖ KARALIENĖ ( sausio 3 d.) Radeikių k.
50 m.
RIMANTAS GUMBRYS ( sausio 15 d.) Garnių k.
GINTAUTAS GRUODIS (sausio 17 d.) Narvydžių k.

Naujagimis - EMILIS STASIŪNAS gim. 2016-01-26 Paberžės k.

 

Joomla templates by a4joomla