Antanas_VilunasJPGUtenos rajono Daugailių mokyklos bičiulių draugija įregistruota 2000 m. gruodžio 5 d.
Draugijos pirmininkas - Antanas Vilūnas.
Kontaktai: Mokyklos g. 4, Daugailiai, Utenos r. LT28414. Tel./faksas 8-389-35544
Į.k. 284236930, sąskaita LT50 7044 0600 0258 7643, AB SEB Vilniaus bankas

Draugijos pagrindiniai tikslai:

1. Užmegzti ir plėtoti ryšius tarp Daugailių mokyklos ir Lietuvos visuomeninių, gamybinių ir kūrybinių organizacijų, įmonių ir įstaigų, skatinti individualų bendradarbiavimą. Mokykloje rengti parodas, vaizdajuosčių peržiūras, mokinių konkursus, organizuoti mokinių ir mokytojų išvykas, jų kūrybinius ir dalykinius susitikimus su įvairių sričių specialistais, dalyvauti rengiant įvairias šventes mokykloje ir t.t.
2. Leisti leidinius, skirtus Daugailių mokyklai. Rūpintis Daugailių mokyklos bibliotekos fondų plėtimu, muziejaus eksponatų kaupimu ir atnaujinimu, mokymo kabinetų modernizavimu, kompiuterių tinklo mokykloje sukūrimu, sporto bazės plėtimu ir kitais mokymo proceso tobulinimo dalykais.
 

Draugija savo įstatuose numatytiems tikslams ir uždaviniams įgyvendinti visuomeninės organizacijos įstatymų numatyta tvarka turi teisę pirkti ar kitaip įsigyti savo veiklai reikalingą turtą, jį naudoti, valdyti ir juo disponuoti; gauti lėšų ar kitokio turto iš įvairių tarptautinių visuomeninių organizacijų, fondų ir asmenų.

 

Plačiau apie draugiją >>>

Joomla templates by a4joomla