2013_12_02Dvejus metus iš eilės vykdyta JAUNIMOGIDAS.lt AUKOJIMO AKCIJA, kasmet prieš šventes į dovanojimo procesus įtraukianti kelis tūkstančius žmonių, šiemet vėl tęsiama.
„Kartu su partneriais - ABIPA LOGISTICS ir VILNIAUS GABIJOS GIMNAZIJA – norime pasidalinti su vaikais, augančiais sunkiose buitinėse sąlygose, savo kūrybišku laiku, skirtu tobulėti ir žaisti. Utenos rajone, Juknėnų kaimo bendruomenės namuose, įrengsime žaidimų kambarį, kuriame kas šeštadienį vyks žaidimų valandos – vaikai ir suaugusieji galės ateiti praleisti laisvalaikio, bendrauti, pabūti kartu. Dar viena iniciatyva – motyvaciniai vakarai SOS vaikų kaime, Vilniuje", – pristato VšĮ „Jaunimo gidas" direktorė ir trečius metus organizuojamos masinės dovanojimo akcijos sumanytoja Žydrė Dargužytė.
Pasak jos, tokias iniciatyvas palaiko ir prie jų prisijungia vis daugiau verslo atstovų. „Abipa Logistics" jau ne vienerius metus bendradarbiauja su jaunimogidas.lt ir kasmet kartu su projektą įgyvendinančia komanda ieško įdomesnių sprendimų, kaip galima prisidėti prie vaikų gerovės. Remiame mažos gyvenvietės vaikų laisvalaikio centrą, kuriame mažieji galės rinktis žaisti stalo žaidimų ir smagiai leisti laiką. Juknėnuose iki tol nebuvo vietos, kur vaikai galėtų susiburti ir turiningai veikti. Nors patalpos yra, tačiau jos buvo neapstatytos. Nusprendėme padovanoti baldus, o mūsų partneris – žaidimų bendrovė „Rikio pramogos" – stalo žaidimų", – socialiai atsakingą poziciją pristato Asta Diržininkaitė, UAB „Abipa Logistics" personalo ir administracijos vadovė.
Bendromis jėgomis sukurtas funkcionalus laisvalaikio centras, tikimasi, gyvuos ne vienerius metus. „Dėkojame už pastangas prisidėti prie mūsų krašto gerovės kūrimo. Baldai – puikūs, tai labai reikalinga dovana, be abejonės, vaikams šis žaidimų kambarys suteiks daug teigiamų emocijų", – džiaugiasi Daugailių seniūnijos seniūnė Giedrė Eimutienė.
Projekto organizatoriai pastebi, kad verslo atstovams prieškalėdinis laikotarpis tampa aktyviu ir nuolatiniu hobiu: juk komanda, pajutusi dovanojimo džiaugsmą, yra stipresnė.
Žaidimų kambarys bus atidarytas gruodžio 5 d., 16 val., Utenos raj., Daugailių sen., Juknėnų kaimo bendruomenės namuose.
Daugiau informacijos: VšĮ „Jaunimo gidas" direktorė ir projekto koordinatorė Žydrė Dargužytė, tel. 862445915 arba e. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 

 

Joomla templates by a4joomla