Spausdinti

Daugailiai active bound1Programa „Actionbound“ – tai interaktyvus žaidimas, skirtas išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių vartotojams. Žaidėjai yra kviečiami atlikti parengtas užduotis ir kartu žaidžiant susipažinti su savo krašto istorija, kultūra, gamta ir pan. „Actionbound“ – tai interaktyvus būdas smagiai praleisti laiką.
Programą parsisiųsti galima bet kuriuo išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu turint prieigą prie internetinės parduotuvės „Google Play“. Tereikia parduotuvės paieškos laukelyje įvesti raktinius žodžius „actionbound“, susirasti programėlę ir ją parsisiųsti bei įrašyti į savo įrenginį. Programėlės parsiuntimas nieko nekainuoja.
Parsisiuntus ir įsirašius programą į savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, reikia paleisti programėlę. Atsidariusiame programos lange pasirenkame funkciją „FIND A BOUND“. Po to pasirenkame funkciją „SEARCH“ ir paieškos laukelyje įvedame žodį „Daugailiai“. Programa turėtų surasti rezultatą pavadinimu „DAUGAILIAI“. Paspaudus ant jo dar kartą, atsidarys užduotis, kurią galima pradėti paspaudus apačioje esantį langelį „Start Bound“. Pradžioje reikės įvesti komandos pavadinimą bei komandos narių vardus. Visa tai padarius, tereikia paspausti mygtuką „Let‘s go!” ir vykdyti toliau nurodytas užduotis.
Varžybose pagrindinis rodiklis yra ne greitis, bet reakcija ir užduočių atsakymų tikslumas bei teisingumas. Už kiekvieną teisingai išspręstą užduotį komandos gaus taškus, kurie bus sumuojami. Daugiausiai taškų surinkusi komanda ir taps nugalėtoja. Nugalėtojų laukia organizatorių prizai, kurie bus įteikti per Daugailių miestelio šventę.