Spausdinti

 Mielieji Daugailių krašto žmonės,

Daug miestų ir miestelių, netgi kaimų, kurie yra tiesiogiai susiję su 1918-ųjų metų signatarais, tų laikų ir pokario pačiomis šviesiausiomis lietuvių tautos asmenybėmis. Vasario 16-oji yra ta diena ir ta proga, kai juos visus privalome prisiminti, pagerbti, nes tai jie yra kertiniai akmenys mūsų valstybės pamatuose.

Daug Lietuvos žmonių gyvenimo pavyzdžių, darbų turime iš kurių galime semtis tvirtybės ir tikėjimo savo valstybe, savo tauta ir net savimi. Iškeldami mūsų širdims brangiausias ir gražiausias trispalves vėliavas, prisimindami ir pagerbdami kovotojų už laisvę vardus ar pavardes, pajuskime ne tik dėkingumą jiems, bet ir vieningumą. Privalome suprasti Lietuvą, kaip laisvą valstybę, o taip pat ir save, kaip laisvą pilietį toje valstybėje. Mokėkime džiaugtis tuo, kad turime pripažintą valstybę, kad esame laisvi ir, būdami NATO bei ES nariais, turime visai kitas išorines saugumo garantijas.

Kiekvienas galime apspręsti savo likimą, puoselėti kultūrą, kalbą, tradicijas, plačiau pažinti kitas šalis ir iš jų perimti tai, kas yra gero, gražaus. Linkiu visiems santarvės, sveikatos, drąsos ir optimizmo, noriu tikėti, kad po metų būsimos 100-osias Vasario 16-osios metinės mums visiems tikrai bus dar šviesesnės ir džiugesnės. Su mūsų Valstybės Gimtadieniu!

Pagarbiai

Seniūnė Giedrė Eimutienė