Spausdinti

Rugpjūčio 5 d. radeikiečiai rinkosi į Radeikių kaimo šventę. Šventė prasidėjo Šv. Mišiomis Radeikių koplytėlėje. Po Šv. Mišių Radeikių krašto bendrijos salėje vyko šventės oficialioji dalis, kurios metu buvo pasveikinti jubiliatai. Švenčiantiems 80 metų sukaktį buvo padovanotos Tautinės juostos ( Valerijai Adėlei Tuskenienei, Danutei Bronislavai Blažienei, Stanislavai Kišūnienei),  o 70 m. sukaktį -  dovanėlės (Palmirai Gilienei, Vandai Skvarčinskienei, Stasei ir Daniui Fabijonui Rotautams). Džiugu, kad Radeikiuose gimė 4 mažyliai: Amelija, Sara, Deina ir Edvardas.  Seimo narės M. Petrauskienės padėjėja M. Ilčinskienė ir atvežė Seimo narės sveikinimus. Šventėje dalyvavo  Utenos rajono savivaldybės Kultūros skyriaus vyr. specialistė Z. Mackevičienė, ,,Utenos dienos" vyr. redaktorius ir ,,Apskrities žinų'' korespondentė.

 Oficialiosios dalies pabaigoje  buvo padėkota rėmėjams A. Kavolio Į I ir S.Kattinui. Bendruomenės pirmininkas Povilas Stumbrys susirinkusiems pranešė, kad nori atsistatydinti iš pirmininko pareigų, dodėl po savaitės pakvietė į bendruomenės susirinkimą.

Šventę tęsė Audronės Misiukaitės (fleita, vokalas ir gitara) ir Renatos Buzėnaitės (akordeonas)  koncertas. Po koncerto Daugailių dramos mėgėjai suvaidino Viktoro Miliūno,,Seserys" ( režisierė Jūratė Paliulienė).

Šventę vainikavo spalvingi fejerverkai.