Liepos 30 d. buvusioje mokykloje rinkosi vaikai. Jie dalyvavo projekto ,,Aš - dalis Tavęs'' renginyje. Projekttas finansuojamas Žemės ūkio ministerijos lėšomis. Jį parengė Juknėnų seniūnaitė ir bendruomenės pirmininkė Dalia Vaišnorienė, Daugailių pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja Ligita Vaišnoraitė, Utenos Socialinių paslaugų centro socialinė darbuotoja Giedrė Lukauskienė ir Daugailių seniūnijos seniūnė Giedrė Eimutienė. Projekte numatoma veikla seniūnijos ir Juknėnų bendruomenės vaikams.

Vaikai piešė plakatus ,,Aš ir mano kaimas".  Vyresnio amžiaus vaikai piešė Juknėnų kaimo žemėlapį. Visi vaikai gavo po 1 saulėgrąžos daigą, kurį augins per vasarą. Atsiminimui gavo ir po ,,dokumentą", liudijantį apie dalyvavimą šiame renginyje. Po to visi plakatai buvo nuvežti į A. ir M. Miškinių literatūrinę sodybą ir buvo eksponuoti ant tvarto ir klėties sienų. Jų plakatais džiaugėsi tėvai, seneliai, Juknėnų kaimo šventės dalyviai.

Vakare juknėniškiai susirinko į A. ir M. Miškinių literatūrinę sodybą, kur vyko kaimo šventė. Buvo pasveikinti Jubiliatai, padėkota rėmėjams, projekto dalyviams.

Susirinkusius linksmino kapela ,,Lanksva" iš Ignalinos vadovaujama Vinco Kliuko. Po to visi susibūrė prie vaišių stalo.

Joomla templates by a4joomla