Spausdinti

2016 m. balandžio 11 d. Seimo narė Milda Petrauskienė lankėsi Daugailių seniūnijoje. Savo apsilankymą Seimo narė pradėjo Ruklių k. VŠĮ Krizių centre ,,Angelų pieva“, kuralbėjosi su Daugailių Šv. Antano Paduviečio  parapijos klebonu ir  šio centro vadovu kunigu Saulium Kalvaičiu, centro socialiniais darbuotojais, gyventojais, įteikė  lauktuvių ir savo  veiklos  ataskaitas. Iš Ruklių kaimo M. Petrauskienė nuvyko į Duobius pas Juditą ir Vygaudą Juknelius. Susipažino su šios daugiavaikės šeimos,  atvykusios iš Vilniaus gyvenimo pokyčiais ir  netradicinės kultūros - kanapių ūkio vystymu, produkcijos gaminimu ir realizavimu. Daugailių pagrindinėje mokykloje bendravo su mokyklos direktoriumi bei mokyklos bičiulių draugijos nariais.
Juknėnų medicinos punkte Seimo narė susipažino su bendruomenės slaugytoja Danguole Stepanavičiene ir jos darbo specifika mažesnėje gyvenvietėje ir aplinkiniuose kaimuose. Juknėnų kaime Milda Petrauskienė susitiko su Nijole ir Jonu Maniušiais.
Apsilankymo  pabaigoje LR Seimo narė susitiko su Daugailių seniūnijos darbuotojais ir gyventojais ir pristatė savo veiklos  2012 - 2016 m. ataskaitą, kurią įteikė atvykusiems į susitikimą. Susitikime Daugailiuose dalyvavo ir Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas.