Spausdinti

 

2015 m. spalio 14-18 dienomis vyks Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės lauko taktikos pratybos „Gudrus ir Stiprus Aukštaitis 2015", kurių pagrindinis tikslas yra yra treniruoti rinktinės padalinius planuoti ir vykdyti operacijas, užtikrinant sąveiką su civilinės valdžios institucijomis.

Pratybose, kartu su kariais dalyvaus ir bendrus veiksmus koordinuos Utenos rajono savivaldybės atstovai, Priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, policija, ligoninė, greitoji medicinos pagalba, žurnalistai ir kitos organizacijos.

Pratybos „Gudrus ir Stiprus Aukštaitis", kurias organizuoja Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-oji rinktinė, rotacijos pagrindu vyksta pasirinktoje Aukštaitijos teritorijoje. Šiemet, spalio 13 - 18 d. pratybos vyks Zarasų ir Utenos rajonų savivaldybių teritorijose. Pratybų metu kariai bus su ginklais, naudos imitacinius šaudmenis ir kitas pirotechnines priemones, todėl gyventojų prašome neišsigąsti, laikytis rimties ir saugumo.

Kilus klausimams skambinti tel. 8 657 84339. Pratybos vyks dienos ir nakties metu, jose dalyvaus apie 300 karių.